• Detail firmy

BAERING s.r.o.

Základní popis

Společnost vedle činností generálního dodavatele staveb soustřeďujeme především na obvodové pláště budov, a to nejen prosklených, ale i konstrukcí typu Kingspan, Bond a atypických řešení ze skla, oceli a hliníku (akvária, fontány).

Adresa

Molákova 580/26
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27376419
DIČ:  CZ27376419

Výrobky, činnosti

Okenní a dveřní kování

Kontaktní údaje

E-mail: info@baering.cz
WWW: www.baering.cz

Kontaktní osoba

Petr Puchta - Jednatel

Další firmy v oboru

GABON PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na truhlářské práce. Nabízíme výrobu interiérového i exteriérového vybavení, obkladů, podlah nebo schodišť. Vyrábíme atypické truhlářské prvky. Zajišťujeme kompletní realizace interiérů.

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.

AZ GLASS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci skleněných stavebních prvků. Dodáváme skleněné příčky, prosklené příčky, skleněné dveře, posuvné celoskleněné dveře, skleněné zábradlí, skleněné podlahy, skleněné zimní zahrady, skleněné markýzy, pochozí skla, prosklené fasády, skleněné obklady do kuchyně, skleněné světlíky a mnoho dalšího.