• Detail firmy

Jan Bělík

Základní popis

Výroba a prodej ochranných pomůcek.

Adresa

Lutonina 43
763 13 Lutonina

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40415198
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Pracovní obuv

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 456 215
Telefon: +420 577 452 321
E-mail: jan.belik@worldonline.cz
E-mail: belik.rukavice@tiscali.cz
WWW: www.belik.cz

Kontaktní osoba

Jan Bělík - Majitel

Další firmy v oboru

H + M Zlín a.s.

Zaměřujeme se na prodej a servis svářecí techniky. Dodáváme svářecí zařízení, plazmové řezačky, svařovací hořáky, svářecí materiál, filtrační zařízení, autogenní techniku, brusné nástroje, pily a ochranné pomůcky. Nabízíme stavební práce a stavební svářečské práce pro občanskou i průmyslovou výstavbu. Realizujeme montáže ocelových i sádrokartonových konstrukcí.

KBU SERVIS s.r.o.

Nabízíme servis a prodej svařovací techniky, příslušenství pro svářeče, autogenní techniku, svařovací invertory a přídavné materiály pro svařování. Dodáváme svářečské kukly. Specializujeme se na opravy a renovace svářeček, plazmové řezání a dělení materiálu na kyslíkových řezacích strojích.

Ludmila MUCALÍKOVÁ - ELLISS - výroba a prodej oděvů

Naše společnost se již řadu let zabývá výrobou pracovních profesních oděvů. Šijeme na zakázku kvalitní pracovní oblečení pro různé obory, jako např. zdravotnictví, potravinářství, ale i oděvy pro volný čas - kalhoty, mikiny, trika a mnoho dalšího. Vyšíváme rovněž loga firem. Používáme materiály českých a anglických výrobců. Nově provozujeme e-shop s dámskými a pánskými pracovními oděvy.