• Detail firmy

KAZE s.r.o.

Základní popis

výroba sportovních potřeb,výroba oděvů velkoobchod specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím výroba sportovních potřeb výroba oděvů velkoobchod specializovaný ma

Adresa

Brněnská 202
378 81 Slavonice

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26086026
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

výroba sportovních potřeb,výroba oděvů

velkoobchod specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím výroba sportovních potřeb výroba oděvů velkoobchod specializovaný ma

Kontaktní údaje

Fax: 384 493 410
E-mail: kaze@kaze.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Schwarz - Jednatel

Další firmy v oboru

Robert JECH s.r.o.

Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme plachtové párty stany a stánky, mobilní přístřešky, haly, hangáry, kravíny, seníky, slunečníky, autoplachty, kryty, trampolíny, vodní skluzavky, vaky na vodu, potraviny, hnojiva. Vyvíjíme a vyrábíme vratové rolovací plachtové systémy. Oplášťujeme pergoly, altány, terasy, garážová stání, bazény, jímky, lodě. Šijeme hrací sestavy, bazénky, sedací a relaxační vaky.

Jumping Sport.cz

Jsme výrobcem kvalitní jumpingové trampolíny Jumping Sport. Trampolína Jumping Sport je určená pro fitness cvičení na skupinových lekcích i v domácím prostředí. Její inovované parametry přináší vysoký komfort při sportu.

DELANA výrobní družstvo

Vyrábíme a prodáváme prádelní šňůry, roletové a zednické šňůrky, provazy, lana a šňůrky, motouzy POP a sisálové, bavlněná a jutová švihadla a další provaznické výrobky. Naše výrobky jsou z kvalitního materiálu a podléhají poctivé výrobě. Zvolte českou výrobní společnost a určitě budete spokojeni.