• Detail firmy

J.O.S. Group s.r.o.

Adresa

Sokolovská 4326/1
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27710742

Výrobky, činnosti

Maziva a oleje

Prodáváme oleje a maziva značek Sunoco, Castrol, Gulf a Shell. Nabízíme filtry pro kamionovou dopravu, nemrznoucí směsi, autopotahy a autokosmetiku.

Kontaktní údaje

Mobil: 603 815 206

Kontaktní osoba

Jiří Smejkal - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTEX COMPANY

Zabýváme se prodejem lakýrnického materiálu. Nabízíme barvy, laky, tmely, plniče, základy, pásky, spreje či materiál pro maskování, broušení a leštění. Provozujeme second hand s kvalitním textilem z Anglie.

AUTOLAKY s.r.o.

Společnost AUTOLAKY s.r.o. se specializuje na velkoobchodní i maloobchodní prodej různých materiálů a vybavení pro karosárny a autolakovny. Nabízíme služby míchání autolaků a průmyslových barev. Provozujeme prodejnu s míchárnou v Brně - Maloměřicích.

I.O.B. s.r.o.

Zabýváme se prodejem olejů a maziv Petro-Canada a profesionálních chemických výrobků pro údržbu automobilů BG Care. Nabízíme automobilové oleje a maziva, motorové oleje pro osobní a nákladní vozy, převodové oleje, potravinářská maziva, kompresorové oleje, turbínové a oběhové oleje, teplonosné oleje, řezné a vodou ředitelné emulgační kapaliny, oleje pro kluzná vedení strojní a motorové pily apod.