• Detail firmy

GABSTAV s.r.o.

Základní popis

Firma Gabstav s.r.o. vznikla v roce 1992 a má tedy již více než 16 let tradici v zemních pracích a drobné stavební činnosti. Oprávnění firmy je na základě živnostenského listu na provádění staveb, jejich změn a odstraňování.

Adresa

Stařešinská 507/6
716 00 Ostrava - Radvanice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47155469
DIČ:  CZ47155469
  • Služby

Výrobky, činnosti

Demolice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 227 674
Fax: +420 596 227 674
E-mail: gabstav@seznam.cz
WWW: www.gabstav.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Gabčo

Mobil: +420 603 544 490

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.

FROLA spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáž chladících a mrazících boxů, dodáváme rovněž chladírenské a mrazírenské dveře. Dále se zabýváme opláštěním průmyslových hal včetně výrobních prostorů. Zajistíme zpracování návrhů pro chladírenskou technologii, technickou pomoc při realizaci a odborné poradenství. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

ARDIGAS CZ, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti čerpacích stanic PHM. Zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce, opravy a revizní činnost čerpacích stanic a technologických zařízení ropných látek dle ČSN. Dodáváme a vyměňujeme výdejní stojany a řídící systémy, provádíme kontrolní měření. Zabýváme se čištěním nádrží a skladů ropných látek. Součástí našich služeb je i projekční a poradenská činnost.