• Detail firmy

FEDOR Auto s.r.o.

Základní popis

Nabízíme přestavby vozidel na pohon LPG. Revize a servis italských, holandských, českých systémů. Montujeme zabezpečovací zařízení (alarm, zamykání řadicí páky), výměna olejů, měření geometrie a emisí benzínu (LPG, CNG) technologií Bosch Car Service.

Adresa

Svatoplukova 46a
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26940337
DIČ:  CZ26940337

Výrobky, činnosti

přestavby vozidel na pohon propan-butan LPG

Kontaktní údaje

Telefon: +420 582 336 569
Telefon: +420 582 330 596
E-mail: lpgfedor@iol.cz
WWW: www.fedorauto.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ELTECO - UPS s.r.o.

Naše společnost se již od roku 1993 věnuje dodávání systémů nepřetržitého napájení, záložních zdrojů UPS, motorgenerátorů, stejnosměrných napájecích systémů a kogeneračních jednotek. Spolupracujeme s několika významnými světovými výrobci, které rovněž na českém trhu zastupujeme. Zajišťujeme služby již před samotným prodejem, ale také služby po prodeji, jako je kompletní servis.

LAVERNA spol. s r.o.

Prodej vozidel Multicar, nákladních a užitkových vozidel. Dodáváme náhradní díly na nákladní, užitková a přípojná vozidla všech značek. Zajišťujeme servis a generální opravy.

ISOLUND s.r.o. - náhradní díly

Velkoobchod, maloobchod náhradních dílů a příslušenství na všechny nákladní a osobní vozy tuzemských i zahraničních výrobců. Autorizovaný prodej přívěsných vozíků AGADOS včetně jejich náhradních dílů a slunečních clon pro nákladní vozy TATRA.