• Detail firmy

Mafas Security Service, s.r.o.

Základní popis

Společnost nabízí komplexní bezpečnostní služby: osobního strážce, ozbrojený doprovod, fyzická ostraha objektů a ochrana budov, festivalová ostraha, pořadatelská služba a další služby dle přání klienta.

Adresa

Svornosti 852/7
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27894045
DIČ:  CZ27894045
  • Služby

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní služby

Kontaktní údaje

E-mail: sladek@mafas.cz
WWW: www.mafas.cz

Kontaktní osoba

František Sládek

Mobil: +420 602 577 734
E-mail: sladek@mafas.cz
Další firmy v oboru

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.

Under Pressure s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Nabízíme kompletní full servis. Zajistíme pro Vás eventy na objednávku dle Vašich přání a požadavků. Garantujeme kreativní a originální myšlení, individuální přístup a spokojenost s našimi službami.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.