• Detail firmy

Kamil Braniš

Základní popis

Vyrábíme křídlová i pojezdová vrata, přímá i točitá schodiště, výlohy a mříže, ocelové konstrukce a sluneční kolektory. Zajistíme klasické i podlahové vytápění a rozvody vody.

Adresa

Strojická 608
190 17 Praha 9 - Vinoř

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47126906

Výrobky, činnosti

Kovovýroba

Kontaktní údaje

E-mail: zamecnictvi@branis.cz

Kontaktní osoba

Kamil Braniš - Majitel

Telefon: +420 286 855 696
Mobil: +420 605 290 788
Mobil: +420 608 332 339
E-mail: zamecnictvi@branis.cz
WWW: www.branis.cz
Další firmy v oboru

Nástrojárna NADO s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí výrobu a konstrukce lisovacích a tvářecích nástrojů dílenských přípravků a forem na vstřikování termoplastů. Zajišťujeme Vám kompletní výrobu, obnovu, popřípadě opravy jednotlivých nástrojů, ale především Vám zajistíme výrobu nástrojového vybavení pro rychlé zavedení Vašich nových výrobků na trh. Na našich www stránkách najdete ukázku některých výrobků naší nástrojárny.

Alice Maděrová

Hlavní činností firmy je stavební zámečnictví. Kromě ocelových konstrukcí, výtahových šachet, mříží, schodišť a dalších stavebních prvků provádíme také zakázkové zámečnické práce na zakázku, svařujeme i dělíme materiály.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.