• Detail firmy

CARspider, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme internetový multiznačkový showroom pro prezentaci všech značek a modelů dovážených oficiálně do ČR. Spolupráce s významnými dealery automobilů zajišťuje pro zákazníka garanci přijatelných cen a širokého výběru z celé ČR.

Adresa

Jana Masaryka 708/12
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27883825

Výrobky, činnosti

Prodej nových, předváděcích a ojetých vozů

Kontaktní údaje

E-mail: info@carspider.cz

Kontaktní osoba

Petr Kudláček - Jednatel

Mobil: +420 774 189 304
E-mail: kudlacek@carspider.cz
WWW: www.carspider.cz
Další firmy v oboru

Vemi color s.r.o.

Zabýváme se prodejem materiálů a vybavení pro autolakovny, truhlárny a pro průmysl. Nabízíme materiál pro lakování karosérií a opravárenské lakování, nářadí, barvy a laky na dřevo, brusivo, podkladový a pomocný materiál, interiérové barvy, fasádní systémy, stříkací techniku a mnoho dalšího.

AMKA Trading, spol. s r.o.

Zabýváme se distribucí lepidel, tmelů, těsnění, čističů, odmašťovačů, maziv, brusiv a další. Specializujeme se na automobilový průmysl a řemeslnictví. V nabídce máme diagnostiku, která umožňuje čtení a dekódování kódu závad, nastavení parametrů a další. Dbáme na vysokou kvalitu všech našich výrobků.

Jaroslav Horák

Dodáváme vybavení pro autoservisy a pneuservisy. Nabízíme široký sortiment zvedáků (heverů), vyvažovaček, zouvaček, rovnaček, utahovaček, kompresorů, nářadí a mnoho dalšího. Zajišťujeme rovněž servis a revize veškerého vybavení autoservisů.