• Detail firmy

Unitronics, s.r.o.

Základní popis

Automatizace a řízení technologických procesů. Výroba, dodávka, montáž, opravy a revize chladicích zařízení a klimatizace, školení obsluh.

Adresa

V Zahradách 170
251 01 Světice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27240291

Výrobky, činnosti

Automatizace a řízení technologických procesů.

Výroba, dodávka, montáž, opravy a revize chladicích zařízení a klimatizace, školení obsluh.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 605 788
Telefon: +420 775 362 255
E-mail: unitronics@unitronics.cz
WWW: www.unitronics.cz

Kontaktní osoba

Radek Sobaňski - Jednatel

E-mail: unitronics@unitronics.cz
Další firmy v oboru

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

Pavel Vaníček - digestoře a vzduchotechnická potrubí

Vyrábíme vzduchotechniku, vzduchotechnická potrubí, kuchyňské nerezové odsávací digestoře a vzduchotechnická potrubí, digestoře a další prvky z měděného plechu. Dále provádíme různé druhy nástrojářských a strojních prací s možností kompletní dodávky včetně montáže. Zaměřujeme se především na zákazníky ze Středočeského kraje.

MIRES CONTROL s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem v oblasti měření, řízení a regulace. Nabízíme přístroje REG10-DIN a REG10-PAN, veškeré příslušenství jako jsou sondy (teplotní, tlakové, vlhkostní, chemické), převodníky, komunikační rozhraní či napájecí zdroje a transformátory. Nevybrali jste si? Máme pro Vás také možnost zakázkového řešení řídící elektronické jednotky.