• Detail firmy

Ekotech ochrana ovzduší, s.r.o.

Základní popis

Měření emisí a imisí, chemických látek v pracovním ovzduší, rozbory vod a odpadů, dále mikrobiologické a chemické rozbory.

Adresa

Všestary 15
503 12 Všestary

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26007100
DIČ:  CZ 26007100

Výrobky, činnosti

Měření emisí a imisí, chemických látek

Měření emisí a imisí, chemických látek v pracovním ovzduší, rozbory vod a odpadů, dále mikrobiologické a chemické rozbory.

Kontaktní údaje

Telefon: 495 480 556
Fax: 495 480 557
E-mail: ludek.john@ekotech.cz
WWW: www.ekotech.cz

Kontaktní osoba

Ing. Luděk John

Mobil: 603 518 877
Další firmy v oboru

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

SINTOP s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na služby v oblasti voda - topení - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáže ústředního vytápění, plynu, zdravotní techniky a servis plynových spotřebičů. Působíme v regionu východních Čech. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.