• Detail firmy

Jana Račková Isabel

Základní popis

Vyrábíme,prodáváme luxusní dámské spodní prádlo a plavky zn.Isabel,internetový obchod kalhotky, podprsenky, plavky, tanga, sport.oděvy pro aerobic

Adresa

Duhová 1461/16
742 21 Kopřivnice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65522958
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

spodní prádlo

Vyrábíme,prodáváme luxusní dámské spodní prádlo a plavky zn.Isabel,internetový obchod kalhotky, podprsenky, plavky, tanga, sport.oděvy pro aerobic

Kontaktní údaje

Mobil: 602 795 573
E-mail: isabel.pradlo@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Jana Račková - Majitel

Další firmy v oboru

P.P H U. " MARGO " Marek Lukas

Naše nabídka zahrnuje polskou společnost vyrábějící dámské spodní prádlo firmy: Rose Alles Mitex Milena Konrad Livia Corsetti s nimiž jsou v přímém kontaktu, takže jsme získali konkurenceschopnou cenu a je určena velkoodběrateli a jednotlivé spotřebitele.

P.P.H. "MiK" s.c. Katarzyna i Michał Kropidłowscy

Výrobce elegantní a sportovní dětské oblečení, které s potěšením doprovázet své zákazníky slavnostní a vznešený, stejně jako každodenní okamžiky života. Nabízíme elegantní a sportovní, velurové tepláky - pro holčičky a kluky, stejně jako vysoce kvalitními pánské flanelové pyžamo. Zveme vás ke spolupráci.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe DAMANA Sp. j. M. Szymczak

Doporučujeme, abyste si přečíst naše nejnovější projekty. Každý den skupina zkušených, kreativních lidí vytvářet oblečení, které se hodí kobietkom fantastické s krásnou plných tvarů. Vítejte!