• Detail firmy

ISOL Int., s.r.o.

Základní popis

Nabídka webdesignových a webhostingových služeb. Tvorba internetových obchodů, reklamních letáků, návrhy vizitek a firemních log.

Adresa

Jeseniova 1157/59
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26762765

Výrobky, činnosti

Nabídka webdesignových a webhostingových služeb.

Tvorba internetových obchodů, reklamních letáků, návrhy vizitek a firemních log.

Kontaktní údaje

E-mail: info@isol.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Radim Mgr.Kulaviak - Jednatel

Mobil: 724 979 858
E-mail: info@isol.cz
WWW: www.isol.cz
Další firmy v oboru

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

atelier G design s.r.o.

Jsme designový ateliér, který realizuje reklamní grafiku a poskytuje grafické služby na zakázku dle přání zákazníka. Nabízíme vytvoření designu do architektury, světelných reklam, malonákladového i velkoplošného tisku, orientačních systémů, reklamních kampaní, veletrhů a výstav, designových prací v exteriéru i interiéru a výškové práce. Ukázku naleznete na našich webových stránkách.