• Detail firmy

STAVOX v.d.s.

Základní popis

Stavební práce - Pokládka dlažby, dlažební práce,Zámková dlažba,ploty a plotové prvky - stavba - ocelové, dřevěné, zděné

Adresa

Slavojova 6
128 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43000002
DIČ:  CZ43000002

Výrobky, činnosti

Pokládka dlažby, dlažební práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 937 419
Mobil: +420 604 236 212
Fax: +420 224 937 420
E-mail: info@stavox.cz
WWW: www.stavox.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Křenek - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.

COMPO PRAHA ELEKTRO s.r.o.

Navrhujeme řešení interiérových prostor včetně řemeslné realizace. Tvoříme virtuální návrhy, zajišťujeme bydlení na klíč a zabýváme se kompletní rekonstrukcí veřejných i soukromých prostor. Máme bohaté zkušeností s elektrickou instalací celého bytu i nově budované kuchyně nebo pokoje. Zabýváme se distribucí čalounických potahovaných látek a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům.

HYDROIZOLACE LADAX ®

Vyrábíme a prodáváme hydroizolační materiály Ladax. Izolace pracující na bázi krystalizace odstraní vlhkost z betonových, železobetonových a zděných konstrukcí. Provádíme sanace zdiva a betonu.