• Detail firmy

ELTY s.r.o.

Základní popis

Prodej měřicích a optických přístrojů.Měření elektrických i neelektrických veličin,přístrojů pro geodezii a nivelaci dále dalekohledy, mikroskopy a optické pomůcky.Zajišťujeme také kalibraci uvedeného sortimentu přístrojů.

Adresa

Milady Horákové 78
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26484552
DIČ:  CZ26484552
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Dalekohledy a mikroskopy -Elty

Prodej dalekohledů,mikroskopů ,optických pomůcek a lup,dále hvězdářských dalekohledů a puškohledů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 374 784
Telefon: +420 233 374 783
Mobil: +420 602 291 277
E-mail: info@elty.cz
WWW: www.dalekohled-mikroskop.cz

Kontaktní osoba

Michal Blín

Karel Luhan - Jednatel

Další firmy v oboru

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.

FININ GROUP s.r.o.

Naší specializací je investiční poradenství a zprostředkování obchodů s cennými papíry zalistovanými na newyorské burze NYSE a elektronickém trhu NASDAQ. Jsme schopni zajistit realizaci obchodů na všech významných světových burzách a také realizaci investic v nebankovním sektoru.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.