• Detail firmy

ITALINOX , spol.s.r.o.

Základní popis

Nabízíme nerezový hutní materiál. Na skladě jsou hladké (mat, lesk, brus, kartáč), děrované, podestové a dekorativní plechy. Dále jsou skladem plechy ve svitku, trubky kruhové, tvarovky, jekly, tyče kruhové, ploché.

Adresa

Zděbradská 58/59
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45306591
DIČ:  CZ45306591

Výrobky, činnosti

Nerezové trubky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 628 222
Mobil: +420 602 379 767
Fax: +420 323 628 221
E-mail: obchod.praha@italinox.cz
E-mail: lslezak@italinox.cz
WWW: www.italinox.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lubomír Slezák - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. František Slavík

Zabýváme se dodávkami ušlechtilých ocelí pro strojírenské odvětví především pro energetický průmysl. Naše zaměření vychází z dlouhodobé tradice kladenských hutí. Činnost realizujeme v souladu se zavedeným systémem managementu kvality ISO 9001.

PROFITALL spol. s r.o.

Hlavním těžištěm naší činnosti je výroba a montáž zařízení pro energetiku. Provádíme rekonstrukce zařízení pro stavebnictví a zabýváme se také strojírenskou výrobou a výrobou ocelových konstrukcí. Jsme výrobci a prodejci elegantních krbových kamen a krbových vložek.

MADRA, s.r.o

Zajišťujeme prodej hutního materiálu a potrubních rozvodů od českých výrobců, ale v případě potřeby i z celé Evropy. Dodáváme hutní materiál, potrubní rozvody, trubky ocelové, příruby a přechody, dna, oblouky a ohyby, T kusy, uložení potrubí, profily, nosiče, ocelové tyče, plechy, jakly (jekly), betonářskou ocel, dráty a mnoho dalšího.