• Detail firmy

4 Motion Design s.r.o.

Základní popis

Nabídka poradenství, návrhu a realizace konkrétních projektů v oblasti internetové prezentace. Provádění služeb webdesignu, webhostingu a SEO.

Adresa

Slovenská 1566/6
101 00 Praha 10 - Vinohrady

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27154041
DIČ:  CZ27154041

Výrobky, činnosti

Webdesign

Kontaktní údaje

Fax: +420 267 310 827
E-mail: info@4motion.cz
WWW: www.4motion.cz

Kontaktní osoba

Slavomír Picmaus - Jednatel

Martin Basl - Jednatel

Další firmy v oboru

Mgr. Feszanicz Miroslav FOTO

Poskytuji profesionální fotografické služby na zakázku. Zhotovuji produktovou fotografii, profesionální fotografii architektury, výtvarnou reprodukci uměleckých děl, tvorbu reportážní fotografie apod. Nabízím služby profesionálního svatebního fotografa. Zajišťuji fotografování firemních akcí, společenských akcí, kulturních akcí, svateb apod.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

ÚČTO A GRAFIKA

Zajišťuji externí zpracování účetnictví a mezd, zpracování daní a daňovou optimalizaci. Druhou činností, které se věnuji, je tvorba grafiky. Vyrábím a prodávám grafické koláže a šperky.