• Detail firmy

Ing. Petr Res

Základní popis

Nabízíme střešní nosiče, autoboxy, tažná zařízení, ofuky (deflektory) a sněhové řetězy. Prodáváme zboží THULE, ATERA a Neumann.

Adresa

Jateční (300 metrů za pekárnou PENAM)
760 01 Prštné

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12740471
  • Služby

Výrobky, činnosti

střešní nosiče, autoboxy, tažná zařízení, ofuky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 211 131
E-mail: reszlin@reszlin.cz
WWW: www.reszlin.cz

Kontaktní osoba

Petr Ing. Res - Majitel

Mobil: 777 938 665
Další firmy v oboru

KOMERČNÍ DOMY ROŽNOV, spol. s r.o.

Pronajímáme kancelářské prostory a nabízíme správu bytového fondu, zprostředkování oprav a údržby nemovitostí v Rožnově pod Radhoštěm. Více informací o našich službách naleznete na našich internetových stránkách.

ARLES s.r.o.

Jsme prodejci originálního a alternativního spotřebního materiálu a komponent na výrobu renovací pro tiskárny a kopírovací stroje. Poskytujeme kompletní tisková řešení pod značkou DEVELOP s profesionálním servisem našich techniků. Nabízíme náhradní díly, repasované kopírky RICOH, NRG. Vykupujeme a prodáváme prázdné OEM tonerové kazety. Zajistíme rozvoz spotřebního materiálu ve Zlíně a okolí.

SLOMAK spol. s r.o.

Naše firma se zabývá opravami a prodejem autoagregátů. Zajišťujeme prodej náhradních dílů na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia, Karosa, Mailer. Opravujeme přímočaré hydromotory, pístnice na zemědělské a stavební stroje, bagry, nakladače; hydraulické zvedáky na všechny typy sklápěcích nákladních automobilů. Sháníte díl k Vašemu nákladnímu autu? Už nemusíte! Obraťte se na na nás, rádi Vám pomůžeme.