• Detail firmy

Barta David-BartaNet

Základní popis

Provozujeme profesionální vysokorychlostní Internet pro vaši domácnost i firmu v regionu Hostinné, Vrchlabí, Jilemnice, Dvůr Králové, Jičín a okolí. Stavba sítí wlan, lan, anténní satelitní systémy a poskytování telekomunikačních služeb.

Adresa

K. V. Raise 121
543 71 Hostinné

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72949317

Výrobky, činnosti

vysokorychlostní Internet

Provozujeme profesionální vysokorychlostní Internet pro vaši domácnost i firmu.

Kontaktní údaje

Telefon: +421 903 660 210
Telefon: +420 608 228 270
E-mail: norbert.ferenczy@bartanet.sk
E-mail: barta@bartanet.cz

Kontaktní osoba

David Barta - Majitel

Další firmy v oboru

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.

Roman Pergler

Specializujeme se na slaboproudé instalace. Zabýváme se výstavbou a opravou televizních antén. Nabízíme zabezpečení pro rodinné domy, komerční prostory a další objekty, pro které poskytujeme kamerové systémy, domovní telefony, videotelefony a systémy kontroly vstupu pro přesnou kontrolu vstupu a vjezdu do objektu.