• Detail firmy

KORIBANIČ MÁRIO

Základní popis

Opravíme a upravíme interiér a exteriér vašeho domku, bytu, kanceláře a jiné, dle vašeho přání. Malby, nátěry, tapetováni a dekorační nástřiky a jejich kombinace.

Adresa

Kpt.Nálepky 2474
738 02 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65879589
Rok založení:  1996
Roční obrat:  600000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Profi - malování z Frýdku-Místku

Opravíme a upravíme interiér a exteriér vašeho domku,bytu,kanceláře a jiné, dle vašeho přání. Malby, nátěry,tapetováni-www.profimalovani.estranky.cz.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 625 193
Mobil: +420 602 754 617
E-mail: koribanicmario@centrum.cz

Kontaktní osoba

Mário Koribanič - Majitel, Jednatel

Mobil: +420 777 105 597
E-mail: koribanicmario@centrum.cz
Další firmy v oboru

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.