• Detail firmy

OLYMPIA ENGINEERING s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme kompletní služby v oblasti dodávek strojů a zařízení pro potravinářskou výrobu. Od počátečního záměru přes výběr vhodné technologie,přes výběr strojů,po dodávky zařízení,montáž,uvedení do provozu a následný záruční i pozáruční servis.

Adresa

Mrštíkova 8
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45796963
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Stroje na výrobu těstovin

Kontaktní údaje

Telefon: +420 274 773 938
Mobil: +420 603 418 443
Fax: +420 274 780 596
E-mail: olympia.eng@mbox.vol.cz
WWW: olympia-eng.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Souček - Jednatel

Mobil: 603 418 443
Další firmy v oboru

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

Profi-kancelář Praha s.r.o.

Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.