• Detail firmy

AG - POS s.r.o.

Základní popis

Výroba, dodávky a údržba bezkontaktních přístupových systémů pro panelové domy. Nabízíme dále kompletní rekonstrukce vchodů obytných domů včetně dveří, kamer, schránek a domovního audiosystému a související zednické úpravy, dlažby, obklady, výmalby.

Adresa

Lucemburská 17
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61065803
DIČ:  CZ61065803

Výrobky, činnosti

Počítačové pokladní systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 090 090
Mobil: +420 602 202 132
E-mail: poptavka@agpos.cz
E-mail: agpos@agpos.cz
WWW: www.agpos.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Zelený - Jednatel

Tomáš Zdobnický - Jednatel

Další firmy v oboru

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.

KALTMEYER s.r.o.

Specializujeme se na mechanické zabezpečení objektů. Dodáváme bezpečnostní kontrolní systémy, zámky, klíče, čipy, domácí telefony a mnoho dalšího. Katalog produktů, včetně technických parametrů, naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.

Miloslav Nevečeřal

Zabýváme se projekcí a montáží zabezpečovacích systémů proti vloupání, protipožárních systémů, slaboproudých zařízení, domovních telefonů či videotelefonů. Provádíme výchozí a pravidelné revize elektra. Realizujeme výstavbu STA rozvodů a rozvodů pro telefon a internet.