• Detail firmy

COTTO s.r.o.

Základní popis

Dodávky interiérů budov, hotelů, restaurací, kanceláří, bytů a rodinných domů. Zajištění stavebních úprav, elektroinstalaci a vzduchotechniky.

Adresa

Nám. Osvobození 51
679 71 Lysice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60709103
DIČ:  CZ60709103
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  40
Roční obrat:  35000000

Výrobky, činnosti

Design

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 790 451
E-mail: cotto@mtw.cz

Kontaktní osoba

Dalibor Uher - Jednatel

E-mail: dalibor.uher@cotto.cz
Další firmy v oboru

POPELÁK Jakub - Truhlářství - podlahářství

Nabízíme truhlářské práce a zhotovení nábytku na zakázku. Specializujeme se na kuchyně, vestavěné skříně, dětské pokoje, koupelnový i kancelářský nábytek. Pokládáme plovoucí podlahy a smontujeme Vám i jinde zakoupený nábytek. Naleznete nás v Brně - Dolních Heršpicích.

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.

TRUHLÁŘSTVÍ Mareček Jiří

Provádíme truhlářské a stolařské práce v Brně. Vyrábíme na zakázku nábytek všeho druhu včetně venkovních prvků, pergol, altánů a zahradních atrakcí pro děti. Používáme kvalitní materiály a máme šikovné řemeslníky.