• Detail firmy

Kögel, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou komponentů, dílů a přípravků pro návěsy a přívěsy nákladních automobilů. Zajišťujeme servis a montáž návěsů a nástaveb.

Adresa

Dvořisko 1219
565 37 Choceň - Dvořisko

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24709026
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  250
Roční obrat:  1200000000

Výrobky, činnosti

Dopravní návěsy a přívěsy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 465 738 504
Telefon: +420 465 738 290
E-mail: veronika.stranska@koegel.cz
WWW: www.koegel.cz

Kontaktní osoba

LEONA PENDRÁKOVÁ - Jednatel

Vladimír Ropek - Jednatel

Další firmy v oboru

EKOKLIMA A/C s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, dodávku a servis klimatizací kabin pro stavební a zemědělské stroje, traktory, manipulátory, nákladní vozidla, sanitky či pohřební vozy. Nabízíme servis a opravy.

EXVALOS s.r.o.

Nabízíme ucelený sortiment ložiskové techniky zn. SKF, NSK, ZVL, ZKL, STAR, FBJ, LOCTITE, HF Market, TOTAL, BAHCO, MOLYKOTE, MEGADYNE - ložiska pro vřetena obráběcích strojů, ložiska valivá a kluzná, dále lineární vedení, kuličkové šrouby, gufera, klínové řemeny, řemenice, řetězová kola, mazací lisy, mazničky, stahováky ložisek, hadicové spony, pouzdra KU KX, lepidla, teploměry a mnoho dalšího.

KTR CR, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu komponentů pro přenos mechanické energie. Dodáváme hřídelové spojky, přírubové spojky, hydraulické chladiče, deskové chladiče, brzdové systémy, hydraulické brzdy, pojistné spojky, upínací pouzdra, držáky čerpadel, tlumící lišty, kloubové spojky, svěrné matice apod. Kompletní nabídku sortimentu naleznete v katalogu na našich webových stránkách.