• Detail firmy

PROMAL s.r.o.

Základní popis

Výroba ocelových konstrukcí, zábradlí, stojanů, regálů, svařování oceli. Povrchové úpravy žárový zinek/komaxit. Zakázková výroba vrat a plotových dílů s výplněmi ze svařovaných sítí, tahokovu, kování, trapézových plechů. Prodej svařovaných sítí.

Adresa

Lado 455 (areál 1. Jílovské a.s.)
254 01 Jílové u Prahy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16948840
DIČ:  CZ16948840
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kovovýroba, ocelové konstrukce, zámečnictví

Výroba ocelových konstrukcí, zábradlí, stojanů, regálů, svařování oceli. Povrchové úpravy žárový zinek/komaxit. Doprava a montáže.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 282 705
Fax: +420 224 282 666
E-mail: promal@volny.cz
WWW: www.promal.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Topol - Jednatel, Ředitel

Mobil: +420 603 169 617

ing. Luděk Mazur - Jednatel

Igor Mazur - Jednatel

Další firmy v oboru

KOLMETAL s. r. o.

Jsme specialisté na kovoobrábění. Mezi naše zákazníky patří nejčastěji zahraniční firmy registrované v ČR. Mezi naše služby patří obrábění kovů, soustružení kovů a frézování kovů. Dále v oblasti kovoobrábění provádíme: řezání kovů, vrtání a dynamické vyvažování rotačních dílů. Vyrábíme díly z tyčového materiálu až do průměru 80 mm. Kompletní informace o naší firmě naleznete na webových stránkách.

Jiří Minařík

Věnujeme se truhlářské výrobě kuchyní, vestavěného i sektorového nábytku na míru pro firmy i domácnosti. Používáme kvalitní materiály a dbáme na individuální domluvu s každým zákazníkem. Působíme v Kladně a přilehlém okolí.

Jiří Chadima

Provádíme stavební zámečnictví. Zabýváme se výrobou vrat, samonosných bran s pojezdem, otočných bran včetně pohonu, ocelových a kovových konstrukcí, interiérového a exteriérového schodiště, skladových regálů a polic. Poskytujeme zámečnické práce na zakázku. Objednejte si u nás i revizní práce. Spokojenost našich zákazníků je našim cílem, proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně.