• Detail firmy

KSB - PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern

Základní popis

Naše společnost se zabývá výrobou, prodejem a servisem moderní techniky čerpadel, armatur a systémů pro všechny oblasti použití: energetika, průmysl, vodní hospodářství, technická zařízení budov. Zajišťujeme kompletní servis výrobků KSB.

Adresa

Klíčova 2300/6
145 01 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15890317
DIČ:  CZ15890317
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  24
Roční obrat:  300000000

Výrobky, činnosti

Armatury

Pro technické zařízení budov, vodní hospodářství, energetiku, chemický a zpracovatelský průmysl. Dodávky na klíč.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 090 211
Fax: +420 241 090 213
E-mail: kamila.kurandova@ksb.com
WWW: www.ksbpumpy.cz

Kontaktní osoba

Ing. Kamila Kurandová - Marketingový ředitel

ing. Miroslav Židlický - Jednatel

Další firmy v oboru

Michal Taich

Původním povoláním jsem klempíř, ale již 5 let nabízím služby hodinového manžela. Tuto práci mám velmi rád a dělám vše proto, aby zákazníci byli s mými službami vždy spokojeni. Provádím řemeslnické a údržbářské práce, umyji okna, smontuji nábytek, postarám se Vám o zahradu. Nevíte si rady s kapajícím kohoutkem, výměnou baterie, přiděláním konzole či položením koberce? Neváhejte a kontaktujte mě!

TONDA BETONPUMPE s.r.o.

Věnujeme se prodeji a dopravě betonu. Zabezpečujeme dopravu a čerpání betonu prostřednictvím speciálního technického vybavení a v oboru máme mnohaleté zkušenosti.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.