• Detail firmy

THERMAL TREND spol. s r.o.

Adresa

Starovičky 271
693 01 Starovičky

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63490455
DIČ:  CZ63490455
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  80

Výrobky, činnosti

Radiátory

- koupelnové

Kontaktní údaje

Telefon: +420 519 414 032
Fax: +420 519 414 032
E-mail: thermal-trend@thermal-trend.cz
WWW: www.thermal-trend.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Pěnčík

Další firmy v oboru

CALIBRO s.r.o.

Nabízíme keramické infrazářiče ELSTEIN, které jsou vhodné především pro průmyslový ohřev. Používají se např. při zpracování plastických hmot, při výrobě infra saunových kabin, v potravinářském průmyslu a podobně. Dlouhá životnost, vysoká účinnost.

VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej vodovodních baterií, koupelnových doplňků, filtrace vody a dalšího instalatérského zboží. Nabízíme vodovodní baterie v mnoha typových provedeních a různých značek, se zárukou až 5 let. Námi dodávané baterie jsou vyrobeny z mosazi s pochromovanou úpravou. S výběrem Vám rádi poradíme. Všechno zboží máme skladem, expedujeme ihned po objednání.

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.