• Detail firmy

AMM OTÁHAL s.r.o.

Základní popis

Plastové výrobky z polypropylénu a polyetylénu. Kvalitní bazény z homogenního kopolymeru, stabilizovaného vůči UV záření. Rodinné bazény s pevným dnem. Zastřešení bazénů. Vyrábíme také nádoby, nádrže, jímky, septiky, kádě a trubky z plastu.

Adresa

Sokolská 180
691 10 Kobylí

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26239124
DIČ:  CZ26239124
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  15

Výrobky, činnosti

Plastové nádrže

Kontaktní údaje

Telefon: +420 519 431 830
Mobil: +420 777 136 623
Fax: +420 519 431 288
E-mail: info@plastyotahal.cz
WWW: www.plastyotahal.cz

Kontaktní osoba

Milan Otáhal - Jednatel

Aleš Otáhal

Mobil: 777 136 624

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RED CUBE, s.r.o. - tiskové a reklamní služby

Společnost RED CUBE s.r.o. je soukromá společnost se zabývající se managementem polygrafické výroby. Nabízíme tiskové služby, plochý ofsetový tisk do formátu B1. Navrhujeme a vyrábíme stojany, displaye, panely, paletové dekorace, obaly a další.

EKOTERMEX a.s.

Specializujeme se na kompletní služby v oblasti spalování a likvidace odpadů. Disponujeme moderními spalovacími jednotkami pro spalování tekutých i tuhých odpadů. Rovněž u nás naleznete i zařízení pro odvod spalin do atmosféry. Zabezpečujeme odstraňování průmyslových odpadů, spalování průmyslových odpadů, likvidaci nebezpečného odpadu, ekologickou likvidaci skládek či likvidaci autovraků.

Vítek Rostislav - Plavecké vybavení

Zabýváme se prodejem rekreačních a sportovních plaveckých potřeb a vybavení. Nabízíme také zakázkovou výrobu plaveckých potřeb přímo na míru zákazníka. Dodáváme rekreační a závodní plavky, plavecké čepice, sportovní batohy, tašky a pytle, plavecké brýle, plaveckou kosmetiku, šnorchly, nosní skřipce, plavecké zátěžové pomůcky, voděodolné vaky, sportovní stahovací pytle a mnoho dalšího.