• Detail firmy

Miroslav Šilhan TRETEX

Základní popis

Textilní firma byla zřízena v r.1990 a je specializována zvláště na pleteniny.Pod vedením pana M.Šilhana-majitele firmy se na českém trhu pohybuje již 18let.Úspěšné dlouholeté fungování firmy je zvláště založeno hlavně na kvalitě ušitých výrobků.

Adresa

Palackého 397
691 45 Podivín

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10560203
DIČ:  CZ511004052
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Šití textilu

na zakázku,jsme schopni ušít cokoliv,

Kontaktní údaje

Telefon: +420 519 344 569
Mobil: +420 605 248 014
E-mail: janasilhan@yahoo.com
Skype: Silhanovi

Kontaktní osoba

Miroslav Šilhan - Majitel

Telefon: 605 248 014
E-mail: janasilhan@yahoo.com

Ing. Jana Šilhanová

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Dagmar Hanušová - Čistírna peří

Provozujeme čistírnu peří a zabýváme se šitím prošívaných dek, přikrývek a polštářů. Poskytujeme i doplňkové krejčovské služby, jako je např. šití záclon či výměna zipů. Díky bohatým zkušenostem v oboru nabízíme profesionální služby v nejvyšší kvalitě. Za téměř 25 let podnikání jsme získali řadu spokojených zákazníků. Naše služby neustále inovujeme a vylepšujeme. Přesvědčte se sami.

Michaela Jeklová - Krejčovství

Nabízíme zakázkové šití látkových i kožených věcí a provádění oprav oděvů i kožených. Šijeme halenky, sukně kostýmy, šaty, kalhoty, bundy, kabáty, společenské a svatební šaty, kabelky a jiné doplňky na Vaše přání. Navrhujeme a vyrábíme střihy dle Vašich přání.

ZIPS INTERIER s.r.o. - výroba bytového textilu

Zabýváme se návrhy a realizací interiérů. Na zakázku šijeme bytové textilie nejenom do bytů, ale i hotelů, restaurací a komerčních prostor. Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny. Máme vlastní prodejnu se širokým sortimentem textilií, doplňků a podlahových krytin v Brně.