• Detail firmy

ASTERA Design s. r. o.

Základní popis

Mega e-shop WOMAN - FASHION nabízí bohatý výběr oděvů renomovaných zahraničních výrobců. Nabízíme blůzky, bundy, topy, šaty, sukně, plavky, kostýmy, kabáty, vesty, kabelky, šály, pásky, plášte i bižuterii.

Adresa

Lipenec 32
440 01 Louny

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25017934
DIČ:  CZ25017934
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  10
Roční obrat:  5000000
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nábytek pro ložnice

Kontaktní údaje

Fax: +420 415 696 608
E-mail: asteradesign@seznam.cz
WWW: www.woman-fashion.cz

Kontaktní osoba

M. Šíma

Telefon: +420 728 854 804
Další firmy v oboru

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.

Jan Trkal

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrobíme bytový nábytek, vestavěné skříně, kuchyňské linky, kancelářský nábytek (i atypický), okna, dveře, schodiště, pergoly, altány, stání pro auta, zahradní nábytek a mnoho jiného. Neváhejte nás kontaktovat!

GARDINIA Home Decor CR spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávku výrobků na zavěšení záclon a stínící techniky. Nabízíme papírové, textilní či přírodní shrnovací rolety, horizontální žaluzie, látkové plisé žaluzie, vertikální lamelové žaluzie, bambusové rolety a japonské roletové stěny. Dodáváme veškeré příslušenství, jako jsou záclonové kolejničky, vitrážní tyčky, záclonové lanka, záclonové tyče, dekorační spony apod.