• Detail firmy

Kera, spol. s r.o. - Marazzi ČR, SR

Základní popis

výrobky určené převážně pro průmyslovou výstavbu s ohledem na nejvyšší technické parametry a požadavky, které se mohou ve stavebnictví vyskytnout. Výroba keramických obkladů a dlaždic, systémů zavěšených fasád a zdvojených podlah.

Adresa

K Hájům 2606/2b
155 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65409051

Výrobky, činnosti

Stavební materiály

výrobky určené převážně pro průmyslovou výstavbu s ohledem na nejvyšší technické parametry a požadavky, které se mohou ve stavebnictví vyskytnout

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 220 463
Fax: +420 257 212 005
E-mail: info@marazzicz.cz
WWW: www.marazzicz.cz

Kontaktní osoba

Radek Bednařík - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.