• Detail firmy

Eva Šťastná - HAPPY ART

Základní popis

Reklama nápisy a reklama na vozy osob., pick-up, dodávky, nákl.vozy, světel. reklamy vč. hotelů a restaurací, firemní štíty a výlohy, informační tabule, transparenty, výstavy - reklama všeho druhu

Adresa

Nad Rokoskou 1320/31
180 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40857239
DIČ:  CZ6256271087
Rok založení:  1989
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Reklama

nápisy a reklama na vozy osob., pick-up, dodávky, nákl.vozy, světel. reklamy vč. hotelů a restaurací, firemní štíty a výlohy, informační tabule, transparenty, výstavy - reklama všeho druhu

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 651 566
Mobil: +420 602 391 241
Další firmy v oboru

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

ARTTEX - centrum tisku, s.r.o

Specializujeme se na sublimační tisk. Zajišťujeme tisk letáků, kalendářů, plakátů, billboardů, samolepek, vizitek apod. Rovněž nabízíme potisk pracovních oděvů, reklamních předmětů či polepy automobilů nebo oken a výloh. Realizujeme veškeré běžné zakázky z oblasti tisku, ale umíme vyhovět i netypickým požadavkům klienta, a to díky moderním technologiím, kterými naše společnost disponuje.

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.