• Detail firmy

GAS THERM

Základní popis

Plynaři provádějí opravy a revize topení, domovních plynovodů, servis a prodej plynových kotlů Dakon, Mora, Junkers, Protherm, Viessmann, Therm. Dále montujeme solární systémy a tepelná čerpadla Regulus. Velkoobchod a maloobchod Giacomini a Meibes.

Adresa

Husova 120
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14532247
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  5
Roční obrat:  20000000

Výrobky, činnosti

montáž solárních systémů a čerpadel

Kontaktní údaje

Telefon: +420 499 622 651
E-mail: kubik@gas-therm.cz
WWW: www.gas-therm.cz

Kontaktní osoba

Bohumil Kubík - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SINTOP s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na služby v oblasti voda - topení - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáže ústředního vytápění, plynu, zdravotní techniky a servis plynových spotřebičů. Působíme v regionu východních Čech. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

TILLMAN spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem plotů, pletiva a vodoinstalačního materiálu. Prodáváme rovněž potřeby pro dům a zahradu, jako např. nářadí, hadice, zavlažovací program HT potrubí a mnoho dalšího.