• Detail firmy

TISKÁRNA VOSÁHLO

Základní popis

V tiskárně provedeme kompletní zhotovení tiskoviny od návrhu na našem grafickém pracovišti, její realizaci na našich strojích až po případné standardní knihařské zpracování.

Adresa

Tyršova 356
506 01 Jičín

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11138726
DIČ:  238-5509020462
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  3

Výrobky, činnosti

Sítotisk

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 475 437
WWW: www.tiskarna-vosahlo.cz
Další firmy v oboru

Visuo

Vytváříme dokonalé značky, živé identity, vynikající tiskoviny, funkční webové stránky, kreativní reklamní kampaně, PDF katalogy a online marketing.

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

Jiří Pustina TISKSERVIS

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti ofsetového i digitálního tisku a knihařského zpracování včetně nafocení a grafické přípravy. Tiskneme na tiskovém stroji formátu B2 - KBA Rapida 75 se scenovacím denzitometrem. Knihařské zpracování provádíme na skládacím stroji Shoe a lepičce Horizont. V oblasti tisku máme letité zkušenosti, naši kvalifikovaní zaměstnanci Vám zaručí tisk v nejvyšší kvalitě.