• Detail firmy

VESTA s.r.o.

Adresa

Kolbenova 890/7a
197 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48115533
DIČ:  CZ48115533
Rok založení:  1988
Počet zaměstnanců:  55
Roční obrat:  20000000

Výrobky, činnosti

Hasící zařízení, rozvody požární vody, sprinklery hal, skladů a garáží

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 034 394
Mobil: +420 603 418 856
E-mail: vesta@vesta.cz
WWW: www.vesta.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Svoboda - Jednatel

Další firmy v oboru

Brož Lakosilová s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Zajišťujeme školení PO a BOZP, odbornou přípravu preventistů PO, pravidelné prohlídky objektů, revize protipožárních zařízení, kotlů a tlakových nádob atd. Součástí služeb je rovněž poradenství a odborné konzultace v oblasti PO a BOZP. Seznam firem, které využívají našich služeb naleznete na webových stránkách firmy.

AD SECURITY s.r.o.

Zaměřujeme se na konzultace, návrhy, dodávky, montáž a servis mechanických bezpečnostních a protipožárních systémů - bezpečnostních a protipožárních dveří, zámků, kování, mříží, fólií. Zajišťujeme návrhy a realizace systémů generálního klíče, prodáváme a montujeme mechatronické prvky. Nabízíme rovněž mříže, oplocení, posuvné brány, stínící prvky a další produkty z kovovýroby.

BP A PO SERVIS , spol. s r.o.

Zabezpečujeme služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Postaráme se o komplexní řešení služeb v prevenci rizik a dohlédneme na revize technických zařízení. Zajistíme odborné školení elektrikářů, řidičů motorových vozíků a další dle Vašich konkrétních požadavků. Nabízíme individuální přístup k Vašim konkrétním požadavkům a případné zastoupení při jednání s kontrolními orgány.