• Detail firmy

WENZEL, spol. s r.o.

Základní popis

Prodáváme nábytková halogenová, zářivková a LED svítidla, kovové nábytkové doplňky, úchytky, barové tyče, vestavné odpadkové koše k třídění odpadu, kování pro posuvné dveře, komplet hliníkové dveře a dvířka.

Adresa

Ve Sboru 1536/18
664 91 Ivančice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46966315
DIČ:  CZ46966315
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  15

Výrobky, činnosti

Čtecí lampičky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 546 435 973
Telefon: +420 546 434 515
E-mail: wenzel@wenzel-sro.cz
WWW: www.wenzel-sro.cz.

Kontaktní osoba

Ing. Antonín Wenzel - Jednatel

Další firmy v oboru

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

Michael Vybíral - střechy, krovy, pergoly

Stavíme kvalitní nosné konstrukce - krovy, stropy, provádíme jejich rekonstrukce včetně demontáže. Pokládáme střešní krytiny včetně difúzní fólie, montujeme střešní okna. Podbíjíme podhledy. Realizujeme dodávku střechy na klíč. Působíme v okrese Brno.

Stanislav Ševela

Naše truhlárna v Hodějicích, nedaleko od Slavkova u Brna, nabízí zakázkovou výrobu nábytku, kuchyňských linek, ale i interiérových dveří a schodů. K výrobě využíváme tradiční i moderní technologie, dodržujeme dohodnuté termíny a vyrábíme produkty ve vysoké kvalitě, vše dle vašich představ. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování grafického návrhu a cenová kalkulace.