• Detail firmy

PB PROPAG s.r.o.

Základní popis

Digitální tisk informačních materiálů Xerox DocuColor 252 vč. profesionálního finišeru. Tisk velkoformátových fotografií z role na Epson Stylus Pro 4800 - originální inkousty i media. Solventní tisk Mimaki JV3SP šíře 1,6 m - velkoplošná reklama.

Adresa

Masarykova 2
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60735422
DIČ:  CZ60735422
Rok založení:  1995
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Digitální tisk XEROX DocuPrint 252

Tisk jedno i oboustranný vč. děrování (2-4 díry) při tisku, sešívání sad na zvoleném místě, vazba V1 - ohýbání a šití ve hřbetu ve stroji. Media 300 g

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 413 333
Fax: +420 516 410 005
E-mail: info@propag.cz
WWW: www.propag.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Bláha - Jednatel

Další firmy v oboru

TRIKOTISK s.r.o.

Již od roku 1998 se věnujeme reklamnímu potisku. Specializujeme se především na potisk textilu (trička, mikiny, čepice, pracovní oděvy, tašky, deštníky atd.). Dále pak tiskneme na papír, kůži i plast. Provádíme tamponový potisk drobných reklamních předmětů. Náš tým tvoří profesionálové v oboru, kteří svému řemeslu rozumí, a to je zárukou vysoké kvality. Využijte našich služeb a přesvědčte se sami!

Lubor Dubšík

Naše společnost je 2. největším zpracovatelem PVC v České republice. Specializujme se na výrobu kvalitních autoplachet a krycích plachet na zakázku. Novou plachtu Vám vyrobíme do osmi hodin a poškozenou opravíme na počkání. Součástí poskytovaných služeb je zhotovení reklamního potisku na autoplachty a krycí plachty. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.