• Detail firmy

TH DESIGN spol. s r.o.

Základní popis

Schody, schodiště, zábradlí, atypické prvky interiérů. Projektování a výroba atypických schodišť a zábradlí z oceli, nerez oceli, skla, mosazi.

Adresa

Družstevní 117/7
370 06 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47239123
DIČ:  CZ47239123
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  25

Výrobky, činnosti

Truhlářské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 411 441
Mobil: +420 602 443 588
E-mail: thalla@iol.cz
E-mail: thdesign@seznam.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Halla - Majitel

Vladana Hallová - Jednatel

Další firmy v oboru

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.

Truhlářství TRIMA

Věnujeme se truhlářské výrobě bytového i kancelářského nábytku na zakázku. Dále vyrábíme venkovní dřevěné prvky, jako jsou pergoly, altány nebo zahradní domky. Zakládáme si na použití kvalitních materiálů. Zákazníkům nabízíme komplexní služby včetně poradenství, zaměření a montáže vyrobeného kusu. Pokrýváme zejména oblast Třeboňska a okolí.

JBP - SERVIS s.r.o.

Provádíme opravy a montáže výrobních strojů a specializujeme se zejména na zakázkovou kovovýrobu. Mimo kovoobráběcí, zámečnické a soustružnické služby zajišťujeme také drobné zemní práce, odvoz zeminy. Věnujeme se školení svářečů a dalším činnostem, jejichž ucelenou nabídku naleznete na našich webových stránkách.