• Detail firmy

České dřevařské závody a.s.

Základní popis

Zabýváme se zpracováním dřeva, truhlářskou výrobu, výrobu dřevostaveb, zahradního programu a lepených dřevěných konstrukcí.

Adresa

Poupětova 3
170 04 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00014010
DIČ:  CZ00014010

Výrobky, činnosti

Zabýváme se zpracováním dřeva, truhlářskou výrobu,

Zabýváme se zpracováním dřeva, truhlářskou výrobu, výrobu dřevostaveb, zahradního programu a lepených dřevěných konstrukcí.

Kontaktní údaje

Telefon: 284 090 111
Mobil: +420 602 284 472
Fax: +420 220 807 162
Fax: 266 710 009
E-mail: fuchs@cdz.cz
E-mail: pinkasova@cdz.cz
WWW: www.cdz.cz
WWW: cdz.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Vomočil - Ředitel

Tomáš Hrubec - Předseda představenstva

Jaroslava Pinkasová

Telefon: 284 090 267
E-mail: pinkasova@cdz.cz

Zařazení v katalogu

Pobočky

České dřevařské závody Praha, a.s.
U Arborky 696
190 15 Praha 9 - Satalice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

MARVIONA s.r.o.

Zajišťujeme prodej stavebního a truhlářského řeziva, atypických palet a dalších výrobků ze sušeného řeziva. Náš sortiment zahrnuje: hranoly, fošny, desky, střešní latě, palubky, plotovky, OSB desky, vodovzdorné překližky apod. Ceník stavebního a truhlářského řeziva naleznete na našich webových stránkách.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.