• Detail firmy

AUTOSALON KLOKOČKA CENTRUM a.s.

Základní popis

autorizovaný prodej osobní automobily ŠKODA, VOLKSWAGEN, AUDI a autorizovaný servis osobní automobily ŠKODA, VOLKSWAGEN, AUDI

Adresa

Borského č.p. 876
152 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26435713

Výrobky, činnosti

Pojištění

Prodejci Vám nabídnou možnost uzavření pojistné smlouvy přímo v autosalonu, takže můžete bez obav od nás odjet již s pojištěným vozem. V případě autonehody zajistíme likvidátora pojišťovny, který si u nás havarovaný vůz prohlédne a vyřídí s Vámi veškeré formality.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 197 111
Fax: +420 251 819 240
E-mail: info@klokocka.cz
WWW: www.klokocka.cz

Kontaktní osoba

Petra Zikánová

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.

RUBKOVÁ ŠÁRKA Ing. arch.

Nabízím profesionální překlady anglických textů, tlumočení angličtiny, jazykové korektury textů, jazykové lokalizace, externí konzultace pro fondy EU a také externí konzultace pro zahraniční firmy.

ROBERT BAUER

Poskytuji služby znalce v oblasti bezpečnosti práce a v energetice, obor silnoproud. Provádím revize silnoproudých zařízení do 1000 VAC, 1500 VDC v obj. tř. A.