• Detail firmy

AZ - GEO s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se odbornou poradenskou činností poskytující služby v oblasti geologie a ekologie. Jsme zaměřeni na realizaci spektra odborných posudkových.

Adresa

Masná 8/1493
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25358944
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Ekologické poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 114 031
Fax: +420 596 114 031
E-mail: azgeo@azgeo.cz
E-mail: sekretariat@azgeo.cz
WWW: www.azgeo.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Mirko Jašurek - Jednatel

Mobil: +420 604 234 803

Mgr. Dagmar Jašureková - Jednatel

Další firmy v oboru

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Nabízíme komplexní služby hygienické a klinické laboratoře se sídlem v Ostravě. Provádíme analýzy vody, zeminy, kalů, ovzduší, potravin, medicinálních plynů, kosmetických výrobků, zdravotnických prostředků, sterilizátorů apod. V našich klinických laboratořích zajišťujeme diagnostiku bakteriálních, virových, parazitárních nákaz, mikrobiální vakcíny i diagnostiku tuberkulózy.

APOLMONT, s.r.o.

Naše personální agentura poskytuje služby firmám hledající kvalifikované pracovníky i jednotlivcům se zájmem o zprostředkování zaměstnání. Zajišťujeme personální leasing - dočasné přidělení zaměstnanců - včetně vyřízené veškerých pracovněprávních a administrativních úkonů. Nabízíme služby v oblasti kovovýroby. Provádíme montážní, svářečské, lakýrnické a zámečnické práce.

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.