• Detail firmy

Trainingpoint

Základní popis

Trainingpoint – školicí centrum pro technické vzdělávání působící při ČVUT. Poskytujeme služby od přehledových seminářů až po odborné firemní kurzy a konzultace i v zahraničí. Příklady oblastí – telekomunikace, IT, elektronika – i školení na zakázku.

Adresa

Velflíkova 10
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68407700
DIČ:  CZ68407700

Výrobky, činnosti

Poradenství a podpora inovačního poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 199 911
Telefon: +420 257 199 913
Fax: +420 257 212 340
E-mail: office@bic.cvut.cz
E-mail: info@trainingpoint.cz
WWW: www.trainingpoint.cz
WWW: www.bic.cvut.cz

Kontaktní osoba

Petr Hofman - Ředitel

Telefon: +420 224 354 022
E-mail: info@trainingpoint.cz
Další firmy v oboru

Milena Bildová - osobní kouč

Jako osobní kouč a konzultant pracuji již mnoho let a jsem zde pro každého, kdo se touží zlepšit, zvýšit své schopnosti, maximálně využít potenciál, který v něm dřímá. Život často může být mnohem méně stresující a vyčerpávající, než se nám zdá. Klíčem je najít a odstranit příčiny toho, co nás brzdí či trápí. Nehledě na to, zda je to v pracovní nebo osobní oblasti.

D & D INTERNATIONAL s.r.o.

Naše účetní kancelář se zaměřuje na kompletní zpracování účetních dokladů a veškerých daňových přiznání. Nabízíme kompletní zpracování mezd, roční účetní závěrky, personální agendy, účetních sestav apod. Vypracujeme návrh daňové optimalizace přímo Vám na míru. Zajistíme i rekonstrukce účetní agendy.

SVÚOM s.r.o.

Zaměřujeme se na povrchové úpravy, protikorozní ochranu, výzkum a poradenství v oblasti koroze a protikorozní ochrany, akreditované zkušebny, expertizní a soudně znaleckou činnost, korozní zkoušky, materiálové analýzy, inspekci povrchových úprav nebo měření znečištění a klimatické zkoušky. Navazujeme na činnost Státního výzkumného ústavu ochrany materiálu (SVÚOM).