• Detail firmy

Jindřiška Sklepníková - AUTOGAS LIBEREC

Adresa

Trpasličí 317
460 14 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42136288

Výrobky, činnosti

Úpravy (přestavby) automobilů na přání zákazníka

na alternativní pohon. Čerpací stanice LPG, plnění a prodej propanbutanových lahví. Prodej technických a potravinářských plynů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 123 083
Mobil: +420 602 131 495
Fax: +420 485 123 083
E-mail: info@autogas-lbc.cz
WWW: www.autogas-lbc.cz

Kontaktní osoba

Jindřiška Sklepníková - Majitel

Další firmy v oboru

TECHNOLOGY - GARAGE, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem vybavení AUTO - PNEU servisů, STK, dílen. Nabízíme zvedáky, stojany, podpěry, myčky kol, testery brzd a tlumičů, odsávače výfukových plynů, ruční nářadí, montážní vozíky, přístroje na měření geometrie kol, startovací zdroje a mnoho dalšího.

AUTOPLACHTY KAMIL KUDLÁČEK

Specializujeme se na výrobu a dodávku plachet pro průmyslové, technické i rekreační využití. Dodáváme shrnovací, celní i tuzemské autoplachty. Rovněž nabízíme reklamní billboardy a transparenty z plachtoviny, párty stany, stánky, výčepní pavilony či skladovací haly. Pro všechny naše výrobky zajišťujeme servis včetně dodání veškerých náhradních dílů.

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.