• Detail firmy

Ing. MILOSLAV PETRÁČEK, nástupce

Základní popis

Výroba fluidních aparátů Rotofluid (sušiček, chladiček, třídiček, chemických reaktorů) a nízkoteplotních sušiček osiv, semen, koření a léčivek.

Adresa

Preslova 715/8
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66512239
DIČ:  CZ6303170522
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  12

Výrobky, činnosti

Rotofluid

Aparáty pro dehydrataci a sterilizaci dětské krupičky (pšeničné krupice jemné), sušení soli, sójové drti a mnoho dalších potravinářských aplikací

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 242 979
Fax: +420 543 242 979
E-mail: maczek@seznam.cz
WWW: petraaczek.cz

Kontaktní osoba

RNDr. Martin Petráček - Majitel

Telefon: +420 543 242 979
Další firmy v oboru

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

DINAST SERVIS s.r.o.

Specializujeme se na dodávku diamantových nástrojů na asfalt, beton, keramiku, žulu a další. Nabízíme stroje pro stavebnictví: řezače spár, stolové pily, brusky betonu, frézy vodorovného značení, frézy povrchu aj. Provádíme servis strojů značky Vymyslicky a CEDIMA. Stroje pro stavebnictví a renovace diamantových kotoučů.