• Detail firmy

CEZEA - ŠLECHTITELSKÁ STANICE a.s.

Adresa

Čejč
696 14 Čejč

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49444247

Výrobky, činnosti

lechtění zemědělských plodin. Geneticko-šlechtitelský a semenářský výzkum a zavádění nových odrůd v zemědělství. Zabýváme se tvorbou nových hybridů kukuřice na siláž i zrno. Pro tvorbu hybridů využívá jak vlastních genetických zdrojů, tak i materiálů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 361 230
Telefon: +420 518 361 257
Telefon: +420 518 361 263

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ANESO, s.r.o.

Poskytujeme služby spojené se správou nemovitostí, obytných domů, nájemních domů, družstevních domů. Nabízíme údržbu, opravy domů, provoz kotelen, dodávky tepla. Pro naše klienty zpracováváme také účetnictví a zajišťujeme nepřetržitou havarijní službu prostřednictvím externí firmy.

SIN spol. s r.o.

Specializujeme se na inženýrskou, projektovou i realizační činnost v investiční výstavbě včetně činnosti BOZP. Nabízíme služby inženýringu a projektování ve stavebnictví, provádění staveb a také investiční činnosti ve stavebnictví. Realizujeme kompletní stavby na klíč.

VLTAVA PRAGUE PROPERTIES REAL ESTATE s.r.o.

Nabízíme kompletní služby realitní kanceláře se zaměřením na Prahu. V naší nabídce naleznete bytové a nebytové prostory k pronájmu i k prodeji. Zajišťujeme rovněž správu a údržbu domů a bytů - technická správa, úklidy, revize, právní poradenství apod. V této oblasti působíme již téměř 15 let a díky zkušenostem, které jsme za tu dobu posbírali, Vám můžeme nabídnout služby na profesionální úrovni.