• Detail firmy

ZAMMA-SUDY s.r.o.

Základní popis

Prodáváme mlýnkoodzrňovací stroje, flotace, čerpadla, skladovací nádoby, filtry a chladící zařízení. Dále nabízíme klimatizace, udržování vlhkosti, vystřikovací plnící a zátkovací stroje, etiketovací stroje, mikrooxidace, myčky lahví a vyvíječe páry.

Adresa

Hlavní 51
667 01 Vojkovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47909129
DIČ:  290-47909129

Výrobky, činnosti

NÁPOJOVÁ TECHNIKA, VINAŘSKÉ POTŘEBY

Čerpadla, Chlazení a řízená fermentace, Dopravníky, Etiketovací stroje, Filtry, Flotace, Kompresory, Lisy, Mlýnkoodzrňovače, Myčky a vystřikovačky lahví, Parogenerátory, Plnící zařízení, Zátkovačky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 231 758
Telefon: +420 547 231 754
Telefon: +420 547 231 753
Fax: +420 547 231 758
E-mail: zamma.sudy@worldonline.cz
WWW: www.zamma-sudy.cz

Kontaktní osoba

Michal Chytka - Jednatel

Další firmy v oboru

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

Pracovní stroje Teplice, spol. s r.o.

Návrh a výroba strojů s hydraulickým a pneumatickým pohonem. Hydraulické lisy, pneumaticko-hydraulické lisy, paketovací lisy, vulkanizační lisy na pásy a techniku, nosiče forem a přípravků, jednoúčelové stroje a lisy navrhneme podle zadání. Kompletní výběr lisů na našich webových stránkách. Možnost i on-line zadání hydraulického lisu. Neváhejte se na nás obrátit s Vašimi požadavky.

TFP universal a.s.

Zabýváme se výrobou fólií a lepicích pásek pro průmyslové využití. Zajišťujeme prodej speciálních strojů pro ražbu a výseky, používání UV technologie a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.