• Detail firmy

SPM INSTRUMENT s.r.o.

Základní popis

Přístroje na diagnostiku rotačních strojů, měření ložisek. Trvalý monitoring strojů, diagnostika strojů. Detektory úniků stlačeného vzduchu, detektory netěsností. Měření a analýza mazání.

Adresa

Kounicova 13
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49976044
DIČ:  CZ49976044

Výrobky, činnosti

Měřící přístroje na valivá ložiska

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 217 201
Fax: +420 541 217 201
Fax: +420 549 123 159
E-mail: office@spminstrument.cz
WWW: www.spminstrument.cz

Kontaktní osoba

Petr Uridil, Ing - Jednatel

Telefon: +420 605 290 120
E-mail: office@spminstrument.cz
Další firmy v oboru

GMC - měřicí technika, s.r.o.

Naše společnost je pokračovatelem obchodní činnosti v měřící technice. Společnost prodává měřicí a regulační techniku od renomovaných firem. Zboží, které naše společnost dodává, zahrnuje ucelenou škálu měřicí a řídicí techniky. Hlavními produkty jsou analogové a digitální rozváděčové přístroje, elektronické programovatelné napájecí zdroje aj. Kompletní sortiment najdete na našich www stránkách.

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB

ASYC, s.r.o.

Dodáváme systémy měření a regulace - monitorovací a řídící systémy, řídící stanice PLC, dispečerské systémy. Specializujeme se na zakázkový vývoj software, projekci elektro, měření a regulace. Zajišťujeme dodávku monitorovacích a řídících systémů. Jsme schopni realizovat i rekonstrukce řídících systémů. Zabezpečujeme servis a podporu pro systémy Linux.