• Detail firmy

TELE DATA SYSTEM spol. s r.o.

Základní popis

Poskytujeme dodávky a realizace telemetrických, monitorovacích, dispečerských či řídicích systémů v energetice, vodohospodářství i plynárenství.

Adresa

28. října 1418/125
709 51 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18051286
DIČ:  CZ18051286
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  13

Výrobky, činnosti

Poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 697 257
Telefon: +420 596 635 288
E-mail: tds@tds.cz
E-mail: tds@ova.pvtnet.cz
WWW: www.tds.cz

Kontaktní osoba

Ing. Břetislav Piprek - Jednatel

Další firmy v oboru

ČÍŽ Dalibor

Již téměř 25 let zajišťujeme prodej a servis měřící a regulační techniky SIEMENS. Nabízíme komplexní služby, od projektování řídících systémů MaR, přes jejich instalaci a uvedení do provozu, až po technikou pomoc a poradenství. Součástí poskytovaných služeb je rovněž programování pro regulátory UNIGYR a DESICO PX. Servis zajišťujeme nonstop.

Argutec, s.r.o.

Našim posláním je vyvinout pro Vaši společnost systém strojového vidění s vysokým stupněm inovace, bezproblémově integrovaný do Vašeho výrobního procesu. Naše hodnoty jsou: radost z možnosti tvořit, spokojenost zákazníka, kreativita a odlišnost našich řešení.

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.