• Detail firmy

ALLCOM s.r.o.

Adresa

Na Sychrově 8/975
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41690117
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  14

Výrobky, činnosti

Velkoobchod

Kontaktní údaje

Telefon: prodejna@ all com .cz
Telefon: +420 222 352 820
Telefon: +420 272 760 480
Telefon: +420 222 352 831
WWW: www.allcom.cz

Kontaktní osoba

Josef Preisinger - Jednatel

Miroslav Sinkule - Jednatel

p. Sládek

Další firmy v oboru

GENIUS AF LTD

Naše služby jsou zaměřeny na dvě oblasti, a to na registrace společností v Anglii a vedení účetnictví. V souladu se zákony pomáháme podnikatelům s vyhledáním optimálního daňového prostředí a odstraněním případných překážek, tak aby ve svém podnikání neprodělávali, ale vydělávali.

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

Ing. Pavel Kolářík

Zabýváme se prodejem a koupí firem. Nabízíme k tomu dvacetileté zkušenostmi v oblasti financování firem, financování průmyslových investic, restrukturalizace a revitalizace společností, a to jak v Čechách tak v Německu, Itálii a v Rusku. Oceníme Vaši firmu a navrhneme scénář postupu při hledání kupce/prodejce firmy. Povedeme vyjednávání a zajistíme jeho maximální efektivnost.