• Detail firmy

ALBET, spol. s r.o.

Základní popis

Půjčovna, servis nářadí a stavební mechanizace. Vrtačky, čerpadla, elektrocentrály, bourací kladiva, hutnící technika a další. Doprava vozem s hydraulickou rukou. Stavební firma. Výstavba Inženýrských sítí. Výroba a montáž ocelových konstrukcí.

Adresa

Fügnerova č.p. 195
252 29 Dobřichovice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46350209

Výrobky, činnosti

Stavební podniky

Stavební firma - stavby na zakázku (nadregionální)Výstavba Inženýrských sítí.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 911 044
Mobil: +420 602 343 866
Fax: +420 257 912 273
E-mail: dolezal@albet.cz
WWW: www.albet.cz
Další firmy v oboru

FERRO OK s.r.o.

Naší specializací je výroba, prodej, montáže a servis nejrůznějších jeřábů a zdvihacích zařízení. Nabízíme mostové, portálové, otočné, dílenské jeřáby a jeřábové dráhy. Zabýváme se realizací ocelových konstrukcí stavebních a technologických. Zajišťujeme servis a revize jeřábů, kompletní montáže a rekonstrukce jeřábů. Dodáváme náhradní díly a jeřábové komponenty od renomovaných výrobců.

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

VOSA - MVS, s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce. Nabízíme rekonstrukce budov, zemní práce, sádrokartonářské práce, realizace fasádních systémů a mnoho dalšího. Zajišťujeme prodej stavebních materiálů.